Všechno co nás baví.

O NÁS

Podobá se jako vejce vejci, jako by jí z oka vypadla, tak tohle všechno se dá říct o nás dvou. Není to jen o podobě z venku, ale máme stejné koníčky a možná i stejnou touhu pořád něco tvořit, smát se, bavit se a poznávat nová místa , ale hlavně „Žít“.

Jmenuji se Dana a jsem máma úžasné hodně upovídané (vůbec netuším po kom) slečny Moniky. Většinu svého dospělého života se věnuji kosmetice a tvorbě internetových stránek a sociálních sítí. To vše mne stále baví a možná i proto jsem kývla na prosbu dcery založit si vlastní blog. Tak snad Vás bude blog bavit, tak jako nás dvě jeho společná tvorba.

Jmenuji se Monika a je mi 10 let. Můj největší koníček je focení a taky malování. Chodím do Základní školy a taky do Základní umělecké školy na výtvarku. Miluji zvířátka a nesnáším češtinu :). Doma se snažím starat o morče a králíka. O všem co mě baví, bych Vám chtěla psát, fotit a točit videa a doufám, že Vás z toho něco zaujme.

Abychom nezapomněly, máme doma ještě dva chlapy (Jirku a Adama), psa Ozzyho, zakrslého králíka Shedoua a morče Gigi, ale o těch Vám jistě poví Monča víc na blogu.

Doplňuji řadu mazlíčků o morčátko Rozinku. 🙂 . Tato část se u nás musí aktualizovat velmi často, ale doufám, že jsem s počtem mazlíčku u konce.

aktualizováno 5.12.2021

Education Template